Galeria brodacza

Zapraszamy do nowej galerii, szybszej, ciekawszej, ładniejszej ;]

http://www.klubowicze.klubcarpatia.pl

Zaprszamy!

Moderator: halny jurko

Galeria brodacza

Postprzez Pawel Lata » 2007-12-10, 03:36

Hejka, moje zeszloroczne wakacje 2006 tutaj Okanagan i okolice (zachodnia Kanada) bylo swietnie.

Tegoroczna wyrypa, dalsze okolice Vancouver Sirpien 2007(zachodnia Kanada) Nachatlach River Provincial Park

A tu z przed kilku lat (2004 lub 03), w sumie nie wakacje ale niespodziewana wyprawa (dlatego nie mam ani kurtki ani swetra), nie ma gor ale bylo interesujace zobaczyc jak samochodami wjezdzaja na srodek jeziora zeby polowic troche w przereblach, lod jest groby na jakis metr. Whitefish Lake (Centralna Kanada).

Kilka zdjec z wyprawy do dzikich goracych zrodel, po drodze kosciol zbodowany przez indian i misjonarzy w 1905 gleboko w lesie w indianskim rezerwacie (jakies 60 km od najblizszej miejscowosci), nieuzywany wiecej ale ciagle wszystko jest gotowe do mszy. Mimo ze indianie nie wyznaja juz wiary chrzescijanskiej, to ciagle widac wplyw jaki wywarla praca misjonarzy wsrod indian, np. ciagle chowaja zmarlych w chrzescijanski sposob. Bardzo ciekawe miejsce. Kwiecien 2007 Sloquet Gorace Zrodla/Kosciol Swietego Krzyza


Witajcie towarzyszki i towarzysze :o) Dodaje kilka zdjec z ostatniego wypadu, zjednej strony nieudany, ale z drugiej strony i tak bylo super. Nieudany dlatego ze mielismy (Yury i ja) sobie plywac w gorocych zrodelkach, ale snieg byl za gleboki i niemoglismy dojechac, na piechotke tez daleko bo jakies 37 km. Wiec zamias plywania w goracych zrodelka musialo nam wystarczyc gorace ognisko gdzies w krzakach. Wy pojechaliscie na rocznicowke tydzien temu a ja swietowalem wczoraj, to juz 13 lat, gratulacje dla wszystkich carpatczykow. 08 Grudzien 2007 Hurley River i filmik.


NOWOSC!!!! ;o)
Mala wyprawa do goracych zrodelek. Sniegu cala masa wiec rakiety sniezne sie przydaly, to bylo moje 3 podejscie (2 poprzednie nieudane) ale jak to sie mowi do trzech razy sztuka. Clear Creek Hot Springs/Harrison Lake
A tu jeszcze z poprzedniej proby Clear Creek FSR bez rakiet snieznych bylismy na przegranej pozycji, w niektorych miejscach snieg do 2 metrow.
BRODACZ ojejku jak ja dawno tego nicka nie uzywalem :)
Awatar użytkownika
Pawel Lata
 
Posty: 16
Rejestracja: 2007-10-29, 05:41
Miejscowość: Surrey, Kanada

Re: Galeria brodacza

Postprzez mikus » 2015-02-25, 20:39

Zdjęcia świetne:) ja również gratuluję wyjazdu, aż samemu się zachciało coś takiego przeżyć ;)
mikus
 
Posty: 3
Rejestracja: 2015-02-25, 20:37


Wróć do Archiwalna Galeria klubowiczów

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości

cron