REDYK ROWEROWY

Na rowerze po górach i nie tylko.

Moderator: halny jurko

REDYK ROWEROWY

Postprzez halny jurko » 2007-04-18, 16:29

W niedzielę 22 kwietnia Irek Wołoszyn i Boguś Pieróg organizują rowerową wycieczkę w okolicę Mielca. Być może będzie także ognisko (może w Czajkowej).
Nazwałem tę imprezę "Redyk Rowerowy" bo zwykle w tym okresie (po 23 kwietnia , czyli po Wojciechu i Jerzym)bacowie wyganiali na hale swe owieczki. Pomyślałem więc, że najwyższy czas wypędzić w teren swe rowery i oficjalnie otworzyć sezon kolarski w Carpatii.
Zapraszam w imieniu organizatorów.
Awatar użytkownika
halny jurko
Administrator
 
Posty: 852
Rejestracja: 2007-04-16, 19:48
Miejscowość: Mielec

rowery

Postprzez irek » 2007-04-19, 17:45

Redyk rowerowy-spotykamy sie w niedzielę 22.04. o godz. 11.oo - parking przed "biedronką" na Smoczce. Trasa : Smoczka - Wola Chorzelowska - Trześń- Dębiaki- Sarnów- Czajkowa " hubert"-Pateraki-Ostrowy Tuszowskie-Toporów- Mielec ok. 50-60 km ,4-5 godz.( moze ulec zmianie, wiecej lub mniej -pogoda itp...) Asfalty, piaszczyste leśne drogi, polecany rower na troche grubszych oponach, treking, góral, ale da się przejechać na kazdym, byle z sercem. Zobaczymy: młyn w Dębiakach, cmentarz ewangelicki w Sarnowie( pozostałości), ciekawą zabudowe Sarnowa po osadnikach niemieckich, kapliczka św. Huberta w Czajkowej, sanktuarium M.B. z Puszczy w Ostrowach, piękne lasy. Do zobaczenia
Awatar użytkownika
irek
 
Posty: 86
Rejestracja: 2007-04-19, 16:23
Miejscowość: Mielec

Postprzez halny jurko » 2007-04-19, 18:37

W Sarnowie zobaczyć należy także drewniany kościół poewangelicki. Szkoda, że nie będę mogł pojechać, gdyż wyjeżdżam na Słowację załatwić noclegi na nasz rajd "Karpatia".
od halnego
...niech was zawsze na szlak trafi
Awatar użytkownika
halny jurko
Administrator
 
Posty: 852
Rejestracja: 2007-04-16, 19:48
Miejscowość: Mielec

Postprzez MTH » 2007-04-19, 19:54

irek, jesli chcesz cos napisac odnosnie danego tematu to pisz juz w zalozonym temacie a nie zakladaj kolejnego. Dzieki temu na forum bedzie porzadke i kazdy z latwoscia znajdzie informacje ktore go interesuja!

Pozdrawiam! :lol:
Awatar użytkownika
MTH
Administrator
 
Posty: 28
Obrazki: 0
Rejestracja: 2007-04-12, 07:49
Miejscowość: Mielec

Postprzez halny jurko » 2007-04-22, 20:50

Boguś mi napisał, że otwarcie sezonu rowerowego (czyli Redyk Rowerowy) się udało.
Napiszcie coś więcej. ja byłem dziś w Starej Lubovni i spotkałem naszych znajomych z KST. Oni także mieli otwarcie cykol-sezonu. Dotarłem tam przed godz. 17 i spotkałem ich w knajpce na piwku (jak to po trasie). Byli Jano i Josef Kunakovie, Edo Palonski, Palo Mrug, awięc cała śmietanka. Prosili by wszystkich pozdrowić, co niniejszym czynię.
od halnego
...niech was zawsze na szlak trafi
Awatar użytkownika
halny jurko
Administrator
 
Posty: 852
Rejestracja: 2007-04-16, 19:48
Miejscowość: Mielec

Postprzez irek » 2007-04-23, 17:25

Redyk sie udał. Było nas 13 osób. Pogoda piękna. Wszyscy przejechali dzielnie całą zaplanowana trasę. Było tego ok. 65 km. Zajęło nam to z popasami i zwiedzaniem ok. 6 godzin. Zdjęcia wrzucił Boguś do albumu w kategorię "ludzie" ( rowerzyści?). Opis trasy będę chciał dać w nowym temacie pt. "Mieleckie trasy rowerowe"( admin mogę?). Może uda nam się stworzyć na stronie coś w rodzaju przewodnika rowerowego po okolicach Mielca, tras na wyciągnięcie ręki jest bez liku .
Awatar użytkownika
irek
 
Posty: 86
Rejestracja: 2007-04-19, 16:23
Miejscowość: Mielec

Postprzez boguslaw » 2007-04-25, 17:22

Irek zdjecia wrzucilem do kategori 'ludzie',bo gdzies je musilem umiescic,ale po czwartkowym szkoleniu w klubie juz sie to nie powtorzy.Pozdrawiam :oops:
BOGUSLAW P.
Awatar użytkownika
boguslaw
 
Posty: 267
Rejestracja: 2007-04-19, 18:28
Miejscowość: Mielec

Postprzez aluśka » 2007-04-25, 18:54

Chetnie pojechałabym na nastepną wycieczkę rowerową, może coś więcej napiszą organizatorzy o czerwcowej wycieczce w Woj. Świętokrzyskie. ;-)
Awatar użytkownika
aluśka
 
Posty: 12
Rejestracja: 2007-04-22, 20:36
Miejscowość: Mielec

Postprzez boguslaw » 2007-04-25, 21:23

Alu no to zapraszamy w niedziele o 13,tylko musisz namowic na wyjazd tatę.Czerwcowa wycieczka rowerowa planowana jest w Górach Pęchowskich,koło Klimontowa w dniach 16-17czerwiec.trasy jeszcze ustalimy,moze odwiedzimy Sandomierz?
BOGUSLAW P.
Awatar użytkownika
boguslaw
 
Posty: 267
Rejestracja: 2007-04-19, 18:28
Miejscowość: Mielec


Wróć do Rowery

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron