VII Rajd Rowerowy "Za tych,co nie mogą"

Na rowerze po górach i nie tylko.

Moderator: halny jurko

VII Rajd Rowerowy "Za tych,co nie mogą"

Postprzez Wioletta Ziomek » 2011-08-29, 10:52

Drodzy Rowerzyści,

Serdecznie zapraszamy w dniu 18 września (niedziela) Was i Waszych znajomych na VII Rajd Rowerowy "Za tych,co nie mogą" poświęcony osobom dotknietym chorobami nowotworowymi-dla przypomnienia idei imprezy w załączniku mail pomysłodawcy Sławka Skręta.
W przypadku niepogody(ulewny deszcz,burza) termin przesuwamy o tydzień.

Trasa do przebycia 50-55 km leśnymi duktami i wiejskimi drogami,warto wziąć prowiant i napoje-nie zatrzymujemy się przy przydrożnych sklepach.

Plan Rajdu:
g. 9.30 zbiórka-parking pod Górką Cyranowską
g.10.00 start
g.12.00 przybycie na miejsce spotkania-leśny parking przed Nową Wsią (przed Kolbuszową)
g.13.00 wspólna modlitwa,chwila odpoczynku
g.15.00 powrót do Mielca

Chętnych proszę o podanie swoich danych (imię,nazwisko,adres,pesel) potrzebnych do ubezpieczenia (sfinansowane przez sponsora).

pozdrawiam
Wiola
Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
Awatar użytkownika
Wioletta Ziomek
 
Posty: 109
Rejestracja: 2007-05-08, 09:47
Miejscowość: Mielec

Re: VII Rajd Rowerowy "Za tych,co nie mogą"

Postprzez fusiek65 » 2011-09-18, 17:36

Pogoda dzisiaj dopisała,było super ,szkoda że nie mogłem uczestniczyć od początku rajdu,ale niestety obowiązki służbowe były górą. Ale przynajmniej towarzyszyłem wam w drodze powrotnej ,mam nadzieję że na drugi rok nic mi nie wypadnie.Pozdrawiam dyrektora rajdu :-) Wrzucam trzy fotki z zakończenia rajdu.
Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
Awatar użytkownika
fusiek65
 
Posty: 71
Rejestracja: 2011-06-30, 18:09
Miejscowość: Mielec

Re: VII Rajd Rowerowy "Za tych,co nie mogą"

Postprzez Wioletta Ziomek » 2011-09-18, 19:37

Serdecznie dziękuję wszystkim rowerzystom za udział w dzisiejszym Rajdzie i...do zobaczenia za rok na następnym :-)
Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
Awatar użytkownika
Wioletta Ziomek
 
Posty: 109
Rejestracja: 2007-05-08, 09:47
Miejscowość: Mielec

Re: VII Rajd Rowerowy "Za tych,co nie mogą"

Postprzez herbi » 2011-09-19, 07:10

Widać po zdjęciach , że pogoda Wam dopisała .Szkoda , że mój rower uległ poważnej usterce , bo też byłbym z Wami . Na pewno pojadę za rok!
herbi
 
Posty: 1
Rejestracja: 2011-09-19, 07:06

Re: VII Rajd Rowerowy "Za tych,co nie mogą"

Postprzez andy » 2011-09-19, 21:58

Również szkoda, że nasza 19-to osobowa grupa Carpatczyków wspinała się wtedy na Rysy, bo wielu z nas by z Wami pojechało, ale może za rok nie będzie kolizji.
Wspominaliśmy o Was za to na szczycie :-)
Awatar użytkownika
andy
Administrator
 
Posty: 758
Obrazki: 2
Rejestracja: 2007-04-12, 13:40
Miejscowość: Mielec

Re: VII Rajd Rowerowy "Za tych,co nie mogą"

Postprzez Wioletta Ziomek » 2011-09-20, 10:06

Dziękujęmy za wspomnienie rowerzystów :-) my też wspominalismy Carpatczyków,którzy wędrują po górach i których brakło w naszych szeregach :-)
W następnym roku koniecznie zsynchronizujemy terminy-dla tych,co w górach :-),dla tych,co w pracy,po pracy czy przed pracą :-) i dla tych,co zepsuły im się rowery ;-)
W tym roku nasza trasa skrzyzowała się z trasą rajdu samochodowego(część dróg była zamknięta),więc wypada się zsynchronizować i z innymi rajdowcami na przyszłość :-)
Awatar użytkownika
Wioletta Ziomek
 
Posty: 109
Rejestracja: 2007-05-08, 09:47
Miejscowość: Mielec

Re: VII Rajd Rowerowy "Za tych,co nie mogą"

Postprzez zibi » 2011-09-26, 09:46

Pogoda w tym roku wszystkim dopisała - widać po zdjęciach waszych i tych z Tatr. Szkoda że wiele imprez wypada w tym samym terminie , bo też byłbym z Wami ! i z Wami !. Mam nadzieje że za rok nie będzie wielkiej kumulacji i pojadę!
Awatar użytkownika
zibi
 
Posty: 194
Rejestracja: 2007-05-04, 20:05
Miejscowość: Mielec

Re: VII Rajd Rowerowy "Za tych,co nie mogą"

Postprzez marmk7 » 2011-09-26, 19:54

"Szkoda że wiele imprez wypada w tym samym terminie"
Kolego znowu się pogubiłeś. Rajd jak zwykle jest we wrześniu. Wszelakie uniki dozwolone. Ok, został Ci tylko przegląd zdjęć ==> http://www.marmk7.cba.pl/Nowa_Wies_2011
Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
Awatar użytkownika
marmk7
 
Posty: 141
Obrazki: 0
Rejestracja: 2007-04-20, 14:31
Miejscowość: Mielec


Wróć do Rowery

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości