Niedzielna wyprawa rowerowa

Na rowerze po górach i nie tylko.

Moderator: halny jurko

Niedzielna wyprawa rowerowa

Postprzez boguslaw » 2007-05-13, 19:35

Dzisiejsza wycieczka rowerowa odbyla sie zgodnie z planem.Ruszylismy w trase w 7 osob,moze kilometrow bylo troche wiecej,ale przy takiej pogodzie mozna bylo sobie na to pozwolic.Wzdluz Wisloki i Wisly dojechalismy do Zadusznik.Od Gawluszowic,bardzo fajna trasa walami przeciwpowodziowymi,warta polecenia.Cisza i zielen ,slychac tylko spiew ptakow.Pozniej Wojkow przez Padew ,Tarnowek ,Mlodochow i Zajazd Anna.Odbywal sie tam festyn i stad ta zmiana trasy powrotnej.Bylo super,nie liczac zgubionego przez Anke bezrekawnika.Za tydzien tez ruszamy ,moze w rejon Cmolasu.Zapraszamy i moze wreszcie nasz prezes sie zdecyduje.
Awatar użytkownika
boguslaw
 
Posty: 267
Rejestracja: 2007-04-19, 18:28
Miejscowość: Mielec

Postprzez andy » 2007-05-13, 22:03

Miałem ochotę się z Wami wybrać, ale mam jeszcze kłopoty z szybkim przebazowaniem rowerów z buczyny do Mielca, ale już nad tym pracuję. Może, jak uda mi się plan, będzie to fajne rozwiązanie na dalsze wypady z rowerami. Ale żeby nie zapeszyć sza....
Postanowiłem w zamian odrobić zaległości z poprzedniego waszego wypadu, czyli dotrzeć na Końskie Błota od gazdówki przez skraj Łuża, potem Papiernia, bagna i powrót zwyczajowo przez Białe oraz omijając Dębrzynę skrótem na Madziarkę i do wodopoju.
Trasa też nam się udała bo kwitną już lilie i bagno. Nie wiem jak w Przecławiu będzie za dwa tygodnie?
Zrobiłem przez sobotę i niedzielę parę zdjęć, a wybrane nie omieszkałem zamieścić w galeryjce.
Pozdrawiam rowerzystów z Twojej ekipy
Awatar użytkownika
andy
Administrator
 
Posty: 758
Obrazki: 2
Rejestracja: 2007-04-12, 13:40
Miejscowość: Mielec

Postprzez eliko » 2007-05-14, 20:13

Wczoraj był piękny dzień ,dzień na różne wypady i te w góry i na rowery.Też miałam ochotę pojechać z Bogusiem i grupą ale dotarłam tylko do lasu na Smoczce-to była pierwsza wyprawa Wiki na nowym "góralku".Boguś ,myślę, że niedługo dołączymy do ekipy :-)
Awatar użytkownika
eliko
 
Posty: 239
Obrazki: 7
Rejestracja: 2007-04-19, 20:29
Miejscowość: Mielec

Postprzez boguslaw » 2007-05-14, 21:24

Elu bardzo sie cieszymy,pozdrowienia dla Wiki :-)
BOGUSLAW P.
Awatar użytkownika
boguslaw
 
Posty: 267
Rejestracja: 2007-04-19, 18:28
Miejscowość: Mielec


Wróć do Rowery

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości

cron