Koncerty w Mielcu i okolicy

Dyskusje o najbliższych imprezach i wrażenia z ostatnich imprez.

Moderator: halny jurko

Re: Koncerty w Mielcu i okolicy

Postprzez zibi » 2011-11-22, 13:10

Witam, witam
Jakoś średnio jestem zdziwiony , że jak by nie Prezes to wszyscy (prawie) pozostali przypomnieli by sobie o koncercie 1 lub 2 grudnia i będą się złościli że nie siądą z nami przy jednym stoliku.
A póki co na koncert idą !!!
1,2. Zbyszek i Renia J
3,4. Jurek i Ela K
5,6. Edziu i Tereska M
7. Artur P
8. Andrzej Sz
9. Krzysiu W
10,11. Robert i Lila B
12. Ania Cz.
13.
14.
i więcej nikt się nie wpisał!!!
Awatar użytkownika
zibi
 
Posty: 194
Rejestracja: 2007-05-04, 20:05
Miejscowość: Mielec

Re: Koncerty w Mielcu i okolicy

Postprzez Andie162 » 2011-11-23, 13:54

Nr 12 to na razie ławka rezerwowych ;-)
Awatar użytkownika
Andie162
 
Posty: 3
Obrazki: 0
Rejestracja: 2011-09-14, 15:03
Miejscowość: Mielec/Lublin

Re: Koncerty w Mielcu i okolicy

Postprzez zibi » 2011-11-28, 11:33

Dla fanów zespołu EKT z Gdyni mam smutną wiadomość którą otrzymałem przed chwilą od kolegi Mariusza Wiącka współorganizatora koncertu EKT w Mielcu 2 grudnia (cytuję).

W sobotę 26 listopada zmarł po długiej chorobie Irek „Messalina” Wójcicki wokalista i podpora zespołu EKT Gdynia. Od lat zmagał się z ciężką chorobą. Wydawało się że ją pokonał, niestety podstępna choroba nie dała za wygraną. Irek zmarł w nocy w piątku na sobotę w wieku 48 lat.
Ze zrozumiałych względów zespół EKT odwołał koncerty w Mielcu i Stalowej Woli.

Jako organizator imprezy jestem w trudnej sytuacji. Długo zastanawiałem się czy odwołać imprezę. Z pomocą przyszli przyjaciele EKT z Trójmiasta czyli menadżerowie zespołu Atlantyda, deklarując przyjazd do Mielca.

Dla fachowców nazwa zespołu mówi sama za siebie. Dla innych Atlantyda brzmi tajemniczo. Gdy zanucimy:

Nasz Marco Polo to dzielny ship
Największe fale brał
W Australii będąc widziałem go
Gdy w porcie przy kei stał

To wszystko staje się jasne. Gdy dorzucimy do tego sieć jeżowców jedną żabą, oraz kapitańską, co ją zmyło, babę to już przypominamy sobie że śpiewa się je nie tylko przy żeglarskich ogniskach. Do Mielca przyjedzie jeden z najbardziej znanych twórców muzyki szantowej, który karierę zaczynał jeszcze za „byłego ustroju”. Tworzył zespół Mechanicy Szanty.

Co o sobie pisze na stronie internetowej zespół:
Atlantyda to zespół złożony z muzyków z różnych stron Polski: Trójmiasta, Warszawy i Sanoka. Grupa powstała w 1995 roku, ale cześć muzyków współtworzyła już wcześniej znane grupy sceny „szantowej”.
Repertuar muzyczny stanowią tradycyjne i współczesne piosenki morskie autorstwa założyciela grupy Sławomira Klupsia. „Marco Polo”, „Pacyfik”, „Stara latarnia”, „Pożegnalny ton”, to tylko część utworów jego autorstwa,które znane są wszystkim miłośnikom morskiego śpiewania. Koncert Atlantydy to mieszanka starych i nowych utworów w akustycznym brzmieniu,zawierający w sobie elementy muzyki folkowej oraz bluegrasu, tematycznie związanej z morzem i żeglowaniem.
Doskonali instrumentaliści, akustyczne instrumenty: kontrabas, skrzypce, akordeon guzikowy, banjo, gitary i głosy stanowią o ostatecznym brzmieniu zespołu.
Zespół od lat jest gościem największych festiwali szantowych, laureatem wielu nagród m.in. plebiscytu na najbardziej znane piosenki morskie oraz gospodarzem Bałtyckiego Festiwalu Piosenki Morskiej w Gdyni.
Współpracował przy nagraniach wielu programów radiowych, telewizyjnych dla stacji regionalnych, ogólnopolskich, oraz dużych sieci takich jak Planet, czy ZDF.

Ze swojej strony mam niemal pewność że dobrym duchem nad koncertem czuwać będzie Irek, który już przekroczył „za błękitu granicą” podśpiewując cichutko że „Piwko w kufelku nie może długo stać” Szkoda Irku że nie zdążyłeś zagrać w Mielcu, skąd pochodzi autor tak brawurowo zaśpiewanego przez Ciebie Baru w Beskidzie.

PS Osoby które już kupiły bilet i nie odpowiada im zmiana gwiazdy wieczoru mogą je zwrócić.
Ode mnie !!
Dla wszystkich którzy się deklarowali pójść na koncert z Carpatią bilety już kupiłem.
Ostatnio edytowany przez zibi, 2011-11-29, 11:41, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
zibi
 
Posty: 194
Rejestracja: 2007-05-04, 20:05
Miejscowość: Mielec

Re: Koncerty w Mielcu i okolicy

Postprzez Oliwka » 2011-11-29, 01:38

Awatar użytkownika
Oliwka
 
Posty: 336
Rejestracja: 2007-04-21, 20:52
Miejscowość: Mielec

Re: Koncerty w Mielcu i okolicy

Postprzez Pchełka » 2011-11-29, 20:07

Zbysiu, zapomniałeś o nas!! My mamy już bilety ale siedzieć chcemy z wszystkimi (tzn. z KLUBEM), więc bardzo proszę nas uwzględnić (2 osoby).
Iwona Nakoneczna-Świątek
Awatar użytkownika
Pchełka
 
Posty: 344
Rejestracja: 2007-04-20, 09:04
Miejscowość: Mielec

Re: Koncerty w Mielcu i okolicy

Postprzez zibi » 2011-11-30, 10:18

Iwonka od początku byliście uwzględnieni
dla pozostałych bileciki w czwartek w klubie.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
zibi
 
Posty: 194
Rejestracja: 2007-05-04, 20:05
Miejscowość: Mielec

Re: Koncerty w Mielcu i okolicy

Postprzez andy » 2011-11-30, 14:35

Zbyszek gdybym nie dotarł w czwartek do klubu: ja JDĘ. Postaram się być na spotkaniu
Awatar użytkownika
andy
Administrator
 
Posty: 758
Obrazki: 2
Rejestracja: 2007-04-12, 13:40
Miejscowość: Mielec

Re: Koncerty w Mielcu i okolicy

Postprzez Andie162 » 2011-12-01, 18:43

http://www.mojebieszczady.org/aktualnos ... m-statkiem

dowiedziałam się o tym z FB i obawiałam się że koncert EKT zostanie odwołany...
Podobno przyroda nie uznaje pustki...
Do Zobaczenia na koncercie.
Awatar użytkownika
Andie162
 
Posty: 3
Obrazki: 0
Rejestracja: 2011-09-14, 15:03
Miejscowość: Mielec/Lublin

Poprzednia

Wróć do Imprezy, zloty

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron