Watra w Zdyni 2010

Dyskusje o najbliższych imprezach i wrażenia z ostatnich imprez.

Moderator: halny jurko

Watra w Zdyni 2010

Postprzez andy » 2010-07-20, 15:19

Jak co roku program Watry ukazał się w ostatnich dniach przed Watrą czyli dziś. Jak ktoś jest zainteresowany to podaję linka do stronki i pod słowem PROGRAM kryje się PDF z dokładnym programem.
To tutaj

Z odgłosów wynika , że w różnych dniach i w różnym składzie wybiera się w tym roku Towarzystwo. Od czwartku do niedzieli i z planami rowerowymi, górskimi i wokalnymi.

Do miłego zobaczenia
Awatar użytkownika
andy
Administrator
 
Posty: 758
Obrazki: 2
Rejestracja: 2007-04-12, 13:40
Miejscowość: Mielec

Postprzez Oliwka » 2010-07-20, 20:59

:-D Coś mi sie wydaje,że nie wszystkie plany zostały uwzględnione.....,ale jak to z planami bywa ,każdy ma swój "muzyka własna słowa szwagra" jak powiadają.... Życze Wam pięknej pogody,ciepłych nocy do białego rana :-D i mocnych gardeł oczywiście do śpiewania nie wspomnę o kondycji,która jest nieodzwona oczywiście do wędrowania.Też bym pojechała,ale pech chce ,że mam właśnie imieniny w tym czasie. WESOŁEJ ZABAWY !!!
Awatar użytkownika
Oliwka
 
Posty: 336
Rejestracja: 2007-04-21, 20:52
Miejscowość: Mielec

Postprzez eliko » 2010-07-26, 08:36

Haloo, jakie wrażenia po tegorocznej Watrze?? Czy wszystkie plany rowerowo-górsko-wokalne zostały zrealizowane?? Noo,a przede wszystkim czy koncerty "porwały" Was do szalonej zabawy :?: ;-)
Awatar użytkownika
eliko
 
Posty: 239
Obrazki: 7
Rejestracja: 2007-04-19, 20:29
Miejscowość: Mielec

Postprzez andy » 2010-07-26, 09:06

Już po Watrze, ja z Bogdanem byliśmy do soboty po południu i wracaliśmy po pięknej trasie rowerowej. Górska trasa nie wyszła bo już w nocy z piątku na sobotę polało solidnie i siedzieliśmy na koncertach. W sobotę też przeszła burza więc nie było co się pchać na trasę. Towarzystwo dopisało licznie, spotkanie ze Stasiukiem bardzo fajne ( mozna było nabyć po dobrych cenach książki i to z autografem ) Szkoda tylko , że Drewutnia grała dopiero w niedzielę o 16 więc ja nie doczekałem. Pozdrowienia od Łodziaków, Milana i innych obecnych dla nieobecnych.
Awatar użytkownika
andy
Administrator
 
Posty: 758
Obrazki: 2
Rejestracja: 2007-04-12, 13:40
Miejscowość: Mielec


Wróć do Imprezy, zloty

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości