56 Rajd Przyjaźni Bieszczadzkich.

Dyskusje o najbliższych imprezach i wrażenia z ostatnich imprez.

Moderator: halny jurko

56 Rajd Przyjaźni Bieszczadzkich.

Postprzez Langly » 2009-04-11, 14:01

Witam
Wiadomo już coś na temat radju? Miejsce dokładny termin itp ?
Pozdrawiam
Langly
 
Posty: 14
Rejestracja: 2007-08-11, 21:18
Miejscowość: Pabijanice

Postprzez halny jurko » 2009-04-11, 17:56

Langly jest ponownie tym pierwszym niecierpliwym, który zadaje pytanie o najbliższy Rajd Przyjaźni. Pewny jest termin imprezy o czym każdy może się dowiedzieć zaglądając na nasz Kalendarz Imprez na 2009.
Rajd zaplanowany jest na 2-8 sierpnia br. natomiast jeśli chodzi o miejsce w którym będzie baza imprezy to z tym jest jeszcze sporo niewiadomych. A dlaczego? Ano dlatego, że zaświtała mi taka myśl w głowie, by całą imprezę "przenieść" w tym roku na Ukrainę. Tamtejsze Bieszczady są jeszcze dla większości uczestników zupełnie nieznane.
Ale podstawowy problem to zanalezienie odpowiedniego miejsca na nasz biwak i załatwienie transportu (dowóz na trasy). Jest też pytanie czy będą chętni, by przypomnieć sobie jak to dawniej bywało na naszych rajdach w Bieszczadach, gdyż warunki bedą tam zapewne spartańskie. Wkrótce prześlę do uczestników rajdów pytania testujące mój pomysł . A może na tym forum wypowiecie się co sądzicie o propozycji rajdu na Ukrainie.
od halnego
...niech was zawsze na szlak trafi
Awatar użytkownika
halny jurko
Administrator
 
Posty: 852
Rejestracja: 2007-04-16, 19:48
Miejscowość: Mielec

Postprzez Langly » 2009-04-14, 22:28

Domyślałem się jeśli chodzi o termin rajdu ale Ukraina hmmm raczej nie ponieważ planuje być w Bieszczadach troche wcześniej a tylko zachaczyć o radj jeśli się nic nie zmieni.
Ale jeśli szybko będą dokładne informacje na temat rajdu to może być wielu chętnych.
Pozdrawiam
Langly
 
Posty: 14
Rejestracja: 2007-08-11, 21:18
Miejscowość: Pabijanice


Wróć do Imprezy, zloty

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości

cron