ŁEMKOWSKA WATRA W ZDYNI

Dyskusje o najbliższych imprezach i wrażenia z ostatnich imprez.

Moderator: halny jurko

ŁEMKOWSKA WATRA W ZDYNI

Postprzez zibi » 2011-07-06, 09:16

Ukazał się już program tegorocznej Watry w Zdyni.
Święto Kultury Łemkowskiej XXIX Łemkowska Watra w Zdyni 22-24 lipca 2011 r. ( za rok XXX jubileuszowa).
Jak ktoś jest zainteresowany, podaję linka do stronki.
http://www.watrazdynia.pl/

Jak co roku w różnych dniach i w różnym składzie wybiera się tym "Towarzystwo". Od czwartku do niedzieli i z różnymi planami /rowerowymi, górskimi i wokalnymi/.
Do zobaczenia na watrze
Awatar użytkownika
zibi
 
Posty: 194
Rejestracja: 2007-05-04, 20:05
Miejscowość: Mielec

Re: ŁEMKOWSKA WATRA W ZDYNI

Postprzez andy » 2011-07-25, 14:41

Watra , Watra i po Watrze.

Jak co roku pogoda niestety zmienia plany. W tym roku błoto było wyjątkowo obfite, ale jeden dzień dobrej pogody pozwolił wejść na Rotundę.
Niestety plany rowerowe zupełnie poległy. Tylko Janusz z Mszanej przyjechał na rowerze, ale wrócił już samochodem.
Koncerty jak co roku zbliżają się bardziej do klimatów ukraińskich , a nie łemkowskich nad czym boleję i to nie tylko ja, jak słyszałem na Watrze.
Ciekawe spotkanie z Kazimierzem Kutzem w ramach panelu poetyckiego. Ciekawy nowy śpiewnik z piosenkami nie tylko łemkowskimi.

Treba się chyba rozglądnąć za jakąś bardziej łemkowską Watrą w okolicy? No ale na to mam sporo czasu.
Pozdrawiam wszystkich z którymi miło było się spotkać, może zaglądną tu też akordeoniści z Bartnego?
Awatar użytkownika
andy
Administrator
 
Posty: 758
Obrazki: 2
Rejestracja: 2007-04-12, 13:40
Miejscowość: Mielec


Wróć do Imprezy, zloty

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron