Urodziny

Nikt nie ma dziś urodzin

W ciągu 7 dni

Żaden użytkownik nie ma urodzin w tym czasie

 REKLAMA



 Szukaj

Zaawansowane wyszukiwanie


 Losowy użytkownik


Dołączył:20.Kwi.2007
Posty:30
Lokalizacja:   Ostrowiec Św.

 Załączniki

Nazwa pliku
 sivec
Rozmiar pliku:561.72 KiB
Pobieranie:1925

 krywe
Rozmiar pliku:296.07 KiB
Pobieranie:8607

 Boliwia
Rozmiar pliku:3.46 MiB
Pobieranie:14930

 naklejki
Rozmiar pliku:96.03 KiB
Pobieranie:1

 jasiel
Rozmiar pliku:118.04 KiB
Pobieranie:6737

 RPA
Rozmiar pliku:4.22 MiB
Pobieranie:56849

 przehyba noc
Rozmiar pliku:84.29 KiB
Pobieranie:24565

 Halicz i przełę...
Rozmiar pliku:2.8 MiB
Pobieranie:32682

 Najaktywniejsi

Nazwa użytkownika Posty
halny jurko 853
andy 761
Carpatia 508
Pchełka 366
Oliwka 336
George 308
boguslaw 267
eliko 239

 Najnowsi użytkownicy

Nazwa użytkownika Rejestracja
trabkiewksoa1 06 Sie
Geologistonex66 05 Cze
Monikolen66 22 Maj
Ada 13 Sty
góralka 03 Cze
martad 06 Mar
marcuss71 02 Mar
mikus 25 Lut


  • Witaj
Mielecki Klub Górski "CARPATIA" jest oddziałem POLSKIEGO TOWARZYSTWA TATRZAŃSKIEGO.

KONTAKT Z KLUBEM:
Spotkania członków odbywają się co tydzień w czwartki o 19.00 w budynku Sokolni - ul. Sękowskiego 1.

Kontakt e-mail: carpatia-mielec@wp.pl
tel:(0-17) 586-43-59 kom.505-72-91-81

  • Ostatnie globalne ogłoszenia

Zobacz ostatni post Beskid Niski - Cergowa & Kiczera-Ski


BESKID NISKI - Cergowa & Kiczera - Ski
17.02.2019


Na wyjazd dla narciarzy zjazdowych i biegowych oraz górskich turystów pieszych zapraszają MKG "Carpatia" oraz Sekcja Turystyczna i Rekreacyjna Sekcja Narciarska PTG "Sokół 1893" w Mielcu.
Wyjazd nastąpi w niedzielę 17 lutego 2019 o godzinie 6:30 z parkingu przy "Sokolni" ul. Sekowskiego 1.
Przewidywany koszt to około 35 - 40 zł (przejazd) i uzależniony jest od ilości uczestników.
Plan wyjazdu :
6:30 - wyjazd z Mielca i przejazd do Iwonicza Zdroju a następnie do Ośrodka Narciarskiego "Kiczera-Ski" w Puławach Górnych.
Około 15:10 wyjazd z Puław Górnych do Dukli a następnie powrót do Mielca.

Narciarze którzy zgłoszą się na wyjazd będą jeździć w Ośrodku "Kiczera-Ski" od godziny 9:10 do 15:00. Tam też będą mogli zjeść obiad.

Turyści piesi wysiadają w Iwoniczu Zdroju i będą mieli do przejścia trasę :
Iwonicz Zdrój - Lubatowa - Cergowa(716) - Dukla [czas przejścia około 4,15 h] .
W Dukli po trasie będą odpoczywać w lokalu "Pub Browaru Dukla" gdzie będą mogli zjeść smaczny posiłek.

Informacje i zapisy : tel. nr 505729181 lub jpkrak@wp.pl

Uwaga ! Każdy bierze udział w imprezie na własną odpowiedzialność.

Odwiedzin: 22485  •  Komentarze: 0  •  Napisz komentarz [ Wróć ]


  • Ostatnie newsy
    Odpowiedzi
    Wyświetleń
    Ostatni post

  • Ankieta

Ile osób chce tworzyć własne galerie na naszej stronie?

Ankieta zakończyła się 2012-11-11, 10:14

Chcę
5
100%
Nie chcę
0
Brak głosów
 

Razem głosów : 5

 

Zobacz temat


  • Kto jest na forum
  • Na forum jest 254 użytkowników :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 254 gości (oparte na użytkownikach aktywnych przez ostatnie 5 minut)
    Najwięcej użytkowników (4500) było obecnych 2026-04-28, 00:43

    Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników
    Legenda: Administratorzy, Moderatorzy globalni





 Zaloguj się

Nazwa użytkownika:


Hasło:


Zapamiętaj mnie



 Kalendarz

<< Czer. 2026 >>
Nd Pon Wt Śr Cz Pi So
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30


 Last 1 visited bots

Google [Bot]
2019-01-14, 22:14

 Statystyki

Ogólnie
Wszystkich postów: 8483
Wszystkich tematów: 1706
Wszystkich ogłoszeń: 384
Wszystkich przyklejonych: 13
Wszystkich załączników: 1113

Tematów dziennie: 0
Postów dziennie: 1
Użytkowników dziennie: 0
Tematów na użytkownika: 16
Postów na użytkownika: 80
Postów na temat: 5

Wszystkich użytkowników: 106
Ostatnio zarejestrowany: trabkiewksoa1